Tęcza
Konik Słońce Chmura
Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

 • Wracamy do Żłobka!

  19 Kwietnia 2021

  Zgodnie z informacjami rządowymi od poniedziałku 19 kwietnia udostępniamy wszystkie miejsca dla dzieci.

  Serdecznie zapraszamy.

  Uwaga!! Nadal pracujemy w reżimie sanitarnym!!

  Czytaj dalej
 • Drodzy Rodzice

  11 Kwietnia 2021

  kucharz.jpeg

   

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z menu na przyszły tydzień dostępny w zakładce żywienie.

  W poniedziałek na śniadanie Nasze Kochane Panie Kucharki przygotują przepyszną pastę z jajka i awokado. Jednonienasycone kwasy tłuszczowej znajdujące się w awokado, działają przeciwzapalnie dzięki czemu wspomagają układ odpornościowy naszych maluchów .

  Zupa brokułowa z czosnkiem i grzaneczkami z natką pietruszki serwowana we wtorek, dzięki zawartości czosnku zawiera silny antybiotyk Allicynę, który wzmacnia układ immunologiczny dzieci.

  Woda mineralna niskozmineralizowana dostępna przez cały czas, pozwala wykształcić właściwe nawyki żywieniowe związane z piciem wody. Jest to bardzo ważne ponieważ picie wody wpływa na procesy intelektualne, emocjonalne oraz na aktywność fizyczną u naszych małych pociech.

   

   

  Czytaj dalej
 • Informacja o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021

  16 Kwietnia 2021

  Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 -ulotka.jpeg

  Od dnia 1 kwietnia br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który realizowany jest co 10 lat. Spis jest obowiązkowy i wszystkie osoby zamieszkałe w kraju są zobowiązane do samodzielnego spisania się poprzez aplikację na stronie spis.gov.pl. W przypadku trudności można spisać się przez telefon dzwoniąc pod numer 22 279 99 99 lub w urzędzie miasta przy wsparciu pracownika merytorycznego (bliższe informacje, w tym lokalizacja punktów samospisu na stronie https://bip.um.opole.pl/?id=46253 ). W oparciu o wyniki spisu opracowuje się plany rozwojowe i określa potrzeby zdrowotne, edukacyjne, mieszkaniowe oraz dotyczące zabezpieczenia społecznego. Są one także podstawą do określenia dotacji i subwencji oraz podziału środków unijnych. Poprzez udział w spisie mieszkańcy uzyskują realny wpływ na zmiany zachodzące w ich otoczeniu.

  PDFNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.pdf

   

  Czytaj dalej
 • Informacja o przedłużeniu ograniczeń w funkcjonowaniu żłobka

  09 Kwietnia 2021

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że w związku z rozporządzeniem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 8 kwietnia 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ,
  zmianie uległa data zakończenia czasowego ograniczenia funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

  Zgodnie ze wskazanym wyżej rozporządzeniem, działanie żłobków, klubów dziecięcych oraz dziennych opiekunów pozostanie zawieszone do 18 kwietnia 2021 r.
   

   

  Czytaj dalej
 • Informacja

  29 Marca 2021

  Szanowni Rodzice

  Proszę o zapoznanie się z Procedurą Funkcjonowania Żłobka Pomnika Matki Polki w Opolu w stanie zagrożenia epidemicznego z dnia  29 marca 2021 roku oraz oświadczeniem i wnioskiem.

  Czytaj dalej
 • Informacja dla rodziców

  26 Marca 2021

  W związku z decyzją Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 jesteśmy zobowiązani w związku z sytuacją pandemiczną częściowo zawiesić działalność żłobka:

  Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców, rząd zdecydował o zamknięciu żłobków i przedszkoli w okresie od 27 marca 2021 r. do 9 kwietnia 2021 r. Będą jednak wyjątki - w placówkach będą mogły przebywać dzieci pracowników medycznych i służb porządkowych m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej. Większość rodziców już została poinformowana o możliwości przyprowadzania dziecka do żłobka. Rodzice zobowiązani są do wypełnienia i dostarczenia, najpóźniej w poniedziałek Oświadczenia o zatrudnieniu dostępnego na stronie internetowej żłobka w zakładce dokumenty/ materiały do pobrania/ Oświadczenia będą również dostępne w grupach.

  https://www.gov.pl/web/koronawirus/od-27-marca-zmiany-w-zasadach-bezpieczenstwa

   

  Czytaj dalej
 • Deklaracja dostępności

  01 Marca 2021

   

  Żłobek Pomnik Matki Polki w Opolu zobowiązuje się zapewnić dostępność strony internetowej zlobekpmp.opole.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

  PDFdeklaracja Żłobka PMP.pdf

  Czytaj dalej
 • Szanowni Rodzice

  30 Stycznia 2021

  Szanowni Rodzice

   

  Szanowni Rodzice moja wspaniała przygoda pełna wrażeń w żłobku Pomniku Matki Polki dobiegła końca.

  Dziś chcę serdecznie podziękować Państwu za zaufanie i bardzo dobrą współpracę, która miała również wpływ na opiekę i wychowanie naszych maluchów.

  Życzę Państwu wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, niech każdy dzień przynosi dużo zdrowia i radości a wszystkim dzieciakom wysyłam całuski.

   

  Z wyrazami szacunku

  Wiesława Papciak

  Dyrektor Żłobka Pomnika Matki Polki w Opolu

  Czytaj dalej
 • Informacja

  15 Grudnia 2020

  Szanowni Rodzice

  Proszę o zapoznanie się z Procedurą Funkcjonowania Żłobka Pomnika Matki Polki w Opolu w stanie zagrożenia epidemicznego z dnia 19 listopada 2020r oraz oświadczeniem.

  Czytaj dalej

Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe
Polityka prywatności
Obowiązek informacyjny