Tęcza
Konik Słońce Chmura
Biuletyn Informacji Publicznej

Maluję i tworzę II

Wiosenny hiacynt

Jako, że zawitała już do Nas Pani Wiosna, maluszki przygotowały piękną pracę plastyczną - wiosennego hiacynta! Nasze paluszki przy użyciu farb cudownie ozdobiły łodygę. A gotowe prace zdobią teraz naszą szatnię. :)

 

 

 

Dzień Pluszowego Misia

Jak co roku, 25.11 przypada święto naszego kochanego i najlepszego przyjaciela - Pluszowego Misia. Z tej okazji bawiliśmy się w rytm misiowych piosenek i stworzyliśmy portret naszego Misia. Wyszedł bardzo pięknie!

 

 

 

Dzień Niepodległości

Dzisiaj nasze Maluszki wraz z ciociami świętowały odzyskanie niepodległości naszego kraju. "Motylki" zobaczyły jak wygląda nasza flaga, posłuchały hymnu narodowego i stworzyły piękną, grupową pracę. Efekty zobaczcie sami!

 

 

 

Dzień Jeża

 

Jeżu, jeżu. Dzisiaj jest Twoje święto!
Dzielne Maluchy dzisiaj radośnie bawiły się z brązowym, leśnym przyjacielem. Małym jeżykiem. Na koniec tej wspaniałej zabawy, za pomocą patyczków, stworzyliśmy cudowne portrety jeża.

 

 

 

Pachnący buraczek 

Nasze zdolne Maluchy dzisiaj poznały BURAKA poprzez dotyk, węch i wzrok. A przy pomocy koncentratu buraczanego stworzyliśmy piękne i pachnące obrazki buraków. To była udana zabawa!

 

 

 

Wieje wiatr

Pędzle w dłoń, odgłosy wiatru i natury w głośnikach i...możemy zacząć malować. Taka swobodna improwizacja plastyczna przy dźwiękach płynących z natury to świetna zabawa dla maluchów. A duże arkusze papieru i farba - to niekończące się możliwości. Spójrzcie na te piękne obrazy!

 

 

 

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe
Polityka prywatności
Obowiązek informacyjny