Tęcza
Konik Słońce Chmura
Biuletyn Informacji Publicznej

Rysuję, maluję, tworzę ... I

Sygnalizacja świetlna

Samochody, pojazdy uprzywilejowane, znaki drogowe i sygnalizacja świetlna. Nasze "żabki" dzielnie tworzyły piękne prace plastyczne o ruchu drogowym. Ten tydzień był dla nich bardzo interesujący. Odgłosy pojazdów, wyścigi samochodowe i zabawy ruchowe z zielonym i czerwonym kolorem przypadły do gustu naszym maluszkom. Te zabawy towarzyszą nam teraz codziennie!

 

 

 

Wiosenne drzewko

Piękna pogoda za oknem zainspirowała dzielne i kreatywne "żabki" do stworzenia pięknych wiosennych drzew. Folia bąbelkowa, farby, doświadczenia sensoryczne - świetna zabawa dla każdego smyka! A co powstało? Piękne ARCYDZIEŁA! Ciocie są dumne.

 

 

 

Zielony ARTYSTA

Nasze malutkie żabki mają wiele talentów! A oto i jeden z nich: rysowanie! Dzielni artyści tworzyli piękne, niepowtarzalne i jedynie w swoim rodzaju cudowne arcydzieła.
 

 

 

Zielona żabka

 

Piękne prace plastyczne z zieloną żabką to dzieło naszych dzielnych i zdolnych Żabek. Malowanie, trzymanie gąbeczki i doświadczenie sensoryczne z zieloną farbą to fascynujące zadanie i świetna zabawa dla naszych maluszków.

 

 

Dzień Kobiet ♥️

Marzec pięknie się wystroił. 

W kole między dziećmi stoi.

I gromadkę uśmiechnięta,

Pyta: jakie dzisiaj święto?

Zapamiętaj sobie: DZISIAJ JEST DZIEŃ KOBIET!

 

Nasi chłopcy od samego rana tworzyli piękne laurki dla młodych dam z grupy "Żabek". Wraz z uśmiechem i pięknymi piosenkami, tak wspólnie świętowaliśmy Dzień Kobiet.

 

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe
Polityka prywatności
Obowiązek informacyjny