Tęcza
Konik Słońce Chmura
Biuletyn Informacji Publicznej

Wyzwania Teodora II

Sprawność Podróżnika

 

Przed nami ostatnia sprawność do zdobycia: Podróżnika.
"Motylki" wybrały się w podróż do czterech europejskich krajów. Poznaliśmy flagę, mapę i główne zabytki. Nasza zabawa rozpoczęła się zabawą tropiącą na ogrodzie wraz z grupą "Pszczółek". Szukanie, kolorowanie i wspólna zabawa pozwoliła nam rewelacyjnie się bawić i zakończyć tegoroczną przygodę z Bocianem Teodorem!

 

Sprawność Przyjaciela Przyrody

 

Maluszki z grupy "Motylki" zdobyły sprawność przyjaciela przyrody w Międzynarodowy Dzień Ziemi, który przypada 22 kwietnia. Dzieci podczas zajęć segregowały śmieci zgodnie z ich przeznaczeniem, rozpoznawały odpady i poprzez obserwację umieszczały w prawidłowych pojemnikach. Podczas zabawy słuchaliśmy piosenek o Ziemi, a także prowadzone były rozmowy kierowane na temat dbania o planetę.

 

Sprawność Kuchcikowego Mistrza

 

Jako pierwszą odznakę, nasze Maluszki, zdobyły odznakę sprawności Kuchcikowego Mistrza. "Motylki" w tygodniu warzywno-owocowym zamieniły się w kucharzy i z niewielką pomocą wszystkich cioć przygotowały zdrowy sok z buraka, marchewki i jabłuszka. Zobaczcie na zdjęciach jak doskonale poradziliśmy sobie z tym zadaniem. A najlepsze czekało na Nas na końcu - smaczna degustacja! Mniam! Palce lizać :)

 

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe
Polityka prywatności
Obowiązek informacyjny