Tęcza
Konik Słońce Chmura
Biuletyn Informacji Publicznej

Święta w grupie "Motylków"

Słodkie Święta! :)

A tutaj, druga część naszych sensorycznych i smakowitych zajęć z ozdobami piernikowymi i pomarańczami, które tak bardzo kojarzą nam się ze Świętami. Spójrzcie sami na nasze zadowolone minki, uśmiechy na twarzy! :)

 

 

 

Każde dziecko w Święta wie, jak pierniczki robi się!

Sensoryczne zabawy z wykorzystaniem różnych ozdób pierniczkowych to coś co Nasze Dzielne Maluchy lubią najbardziej! A kiedy jeszcze jest możliwość skosztowanie "nasze dzieła" jest świetnym zajęciem! Podczas "kuchennych" zajęć kształtowaliśmy nie tylko koordynację wzrokowo-ruchową i motorykę małą, ale rozwijaliśmy zmysł smaku i węchu.
Przy okazji bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy pomogli nam w organizacji takich zajęć.

 

 

 

Kartki świąteczne :)

Dzisiaj Nasze Maluchy stworzyły piękne, świąteczne kartki. Zielona choinka malowania farbami i białe śnieżynki - tak pięknie prezentują się na indywidualnych pracach. Zobaczcie sami!

 

 

 

Ubieramy choinkę!

 

Motylki tak pięknie ubrały zieloną choinkę. Bombki, zielone własnoręczne choinki, światełka, gwiazdki i orzechy...wszystko to sami włożyliśmy na zielone gałązki. Kochani Rodzice, zobaczcie jak pięknie to wygląda!

 

 

 

Zielona choinka - tworzymy własne ozdoby świąteczne

 

Dzisiaj tworzyliśmy swoje dekoracje świąteczne, które później pięknie ozdobiły naszą choinkę. Zielona choinka z kolorowymi pomponami i brokatowymi kwiatkami - tak pięknie wygląda na święcącej choince. W Naszej sali już widać święta!

 

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe
Polityka prywatności
Obowiązek informacyjny