Tęcza
Konik Słońce Chmura
Biuletyn Informacji Publicznej

Kalendarium

 • Dzień dziecka w naszym żłobku!!

  04 Czerwca 2022

  Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają najmłodsi. Szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. W ten dzień zadbałyśmy aby Maluszkom z naszego Żłobka także nie zabrakło przyjemności. Zaraz po śniadanku odwiedził nas bardzo zabawny i wesoły gość- Miron Wodzirej, dzieci były zachwycone i bardzo miło spędziły czas na zabawie z bańkami mydlanymi, tańcach i śpiewach przy wesołej muzyce oraz zabawie kolorową chustą animacyjną. Na koniec Maluszki mogły jeszcze skorzystać z  Dmuchańca - zjeżdżalni, który rozstawiono w żłobkowym ogrodzie cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. Po udanej zabawie, zmęczone ale uśmiechnięte dzieci, udały się do swoich sal. Ta plenerowa impreza odbyła się dzięki wsparciu Rady Rodziców naszego żłobka!

   

  dzień dziecka 4.jpeg
   dzień dziecka2.jpeg

  Czytaj dalej
 • Mobilne Oceanarium - podwodny świat w żłobku.

  17 Maja 2022

  9 maja do Naszego żłobka przybyło Mobilne Oceanarium. To wysokiej klasy dedykowana  kopuła montowana na miejscu w Placówce w tym przypadku w Naszej sali amfiteatralnej. W jej środku na projektorach są prezentowane filmy w technologii 360 stopni. Technologia jest stosowana w centrach naukowych i edukacyjnych, teraz dzięki nowoczesnym technologiom jest dostępna także w formie mobilnej. Dzieci wewnątrz kopuły mogły się poczuć jak wewnątrz wielkiego Oceanu. Przemieniły się w odkrywców wielkiego świata rafy koralowej, to było dla nich wielkie i niesamowite przeżycie. Dzięki specjalnej kopule i efektom 3D dzieci mogły poczuć się przez chwilę częścią podwodnego życia. Spotkały żółwie morskie, delfiny, ośmiornice, koniki morskie czy siejące postrach rekiny. Ta inspirująca podróż w głąb mórz i oceanów była dla dzieci źródłem wielu pozytywnych emocji i wrażeń. 

  Poniżej przedstawiamy krótki reportaż z tych niesamowitych doświadczeń.

  Oceanarium w żłobku.jpeg

   

   

  Czytaj dalej
 • bezpieczne wakacje - dzień ratownika wodnego

  04 Czerwca 2022

  W Naszym żłobku gościliśmy niedawno ratowników wodnych!! Nasze maluchy zapoznały się z pracą oraz ze sprzętem, który jest na co dzień wykorzystywany przez ratowników wodnych w trakcie udzielania pierwszej pomocy. Była to świetna dla nas przygoda!! Dzieci były zachwycone i bardzo zainteresowane łodzią i całym sprzętem wodnym!! Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas!!

  straz wodna w żłobku 2.jpeg

  Czytaj dalej
 • Bezpieczne wakacje - dzień strażaka i ratownika medycznego.

  17 Maja 2022

  16.05.2022 r w Naszym żłobku odbyły się zajęcia z cyklu bezpieczne wakacje! Gośćmi Naszej placówki był Pan Łukasz z Fundacji na rzecz edukacji i rozwoju ratownictwa EDURES, dzięki któremu Nasze dzieci mogły poznać zasady udzielania pierwszej pomocy oraz odpowiedniego zachowania się w chwili gdy źle się poczujemy. Drugim gościem, bohaterem dnia był Pan Michał z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu. Dzieci mogły zamienić się w małych strażaków i wspólnie z Panem Łukaszem oraz Michałem nie tylko posłuchać, co należy zrobić, ale również ,,ugasić" wspólnie ,,pożar". Serdecznie dziękujemy za ciekawe zajęcia i wspólnie spędzony czas. 

  Dzien strażaka w żłobku.jpeg
     
  Dzien strażaka w żłobku 2.jpeg
   
  Dzien strażaka 3.jpeg

  Czytaj dalej
 • TEATRZYK "WIOSNA KUBUSIA PUCHATKA"

  05 Maja 2022

  Maluchy w interaktywnym świecie.

  W naszym żłobku gościliśmy aktorów, którzy przybyli do Nas z Krakowa gdzie smoki żyją na wolności, aby wraz z dziećmi przywitać wiosnę u Kubusia Puchatka. Podczas przedstawienia dzieci poznały bohaterów przedstawienia, mogły zamienić się w małych aktorów i podczas prezentacji stroju pojawić się na scenie i być jednym z przyjaciół Kubusia Puchatka. Wspaniała gra aktorska, muzyka i włączanie dzieci w świat teatru i gry aktorskiej, wywarły na Naszych Maluszkach ogromne wrażenie. Uśmiechy, wzrok skierowany w stronę sceny i aktywny udział w zabawie...tak wyglądał nasz pobyt w mobilnym teatrze. 

  teatrzyk.jpeg

  Czytaj dalej
 • "Wyzwanie Teodora"

  17 Października 2021

  wyzwania_teodora_II_edycja_plakat.jpeg

  Uwaga już nie długo Nasze maluszki w żłobeczku wezmą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Wyzwania Teodora”. Głównym celem tego projektu jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka, a także uświadomienie dzieciom, że o własny rozwój można dbać w każdym wieku, a pomoc okazywana innym jest równie ważna, jak troska o siebie samego. Natomiast wszelkie podejmowane działania mogą być kreatywnym wyzwaniem. Dlatego przed naszymi dziećmi aż 14 zadań, sprawności i odznak do zdobycia! A gdy zbiorą wszystkie, zostaną nagrodzeni dyplomem profesora Teodora! Przed nami świetna zabawa, która będzie stymulowała i  rozwijała aktywność, kreatywność i wyobraźnie!

  Drodzy Rodzice będziemy Was na bieżąco informować o postępach w realizacji poszczególnych sprawności!!

   Regulamin Projektu Teodor II:  PDFregulamin_teodor_2021.pdf (216,84KB)

   

  Czytaj dalej
 • Podziękowania dla Rady Rodziców

  23 Grudnia 2021

   

  Serdecznie Dziękujemy Wszystkim Rodzicom za zakupienie indywidualnych i na grupy prezentów mikołajkowych oraz nagród  za udział w konkursie zorganizowanym  z okazji "Święta Pluszowego Misia" pod tytułem "Mój Przyjaciel Miś" dla naszych maluszków.

  Wywołały one wiele uśmiechu i radości na buziach naszych żłobkowiczów. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie z waszej strony!

  Podziękowania dla Rady Rodziców.jpeg

  Czytaj dalej

Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe
Polityka prywatności
Obowiązek informacyjny