Tęcza
Konik Słońce Chmura

Aktualności

 • Spotkanie ze specjalistami z klinicznego centrum ginekologii, położnictwa i neonatologii w Opolu

  10 Sierpnia 2023

  Nasz żłobek wraz z Klinicznym Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu zorganizował dla rodziców oraz dzieci uczęszczających do żłobka i nie tylko, spotkanie informacyjno - edukacyjne gdzie rodzice mogli skorzystać z poradnictwa specjalistów z Klinicznego Centrum oraz poznać ofertę specjalistyczną w zakresie opieki nad kobietą w ciąży, połogu oraz ochrony zdrowia dziecka poprzez pogłębioną diagnostykę oraz niwelowanie nieprawidłowości w rozwoju dzieci do lat 2. Spotkanie zostało zaplanowane w ramach  projektu pn. " Koordynowanie i kompleksowe wsparcie rodziny w zakresie poradnictwa specjalistycznego, profilaktyki, diagnostyki i niwelowania nieprawidłowości w rozwoju dzieci do lat 2 - edycja 2". Szeroka gama świadczeń udzielanych dotychczas w ramach realizowanego projektu uzupełnia podstawową opiekę medyczną z której mogli skorzystać również nasi rodzice i ich pociechy.

  Podczas spotkania było tez sporo przewidzianych atrakcji dla naszych maluchów między innymi przedstawienie pod tytułem "Zaplastikowani" w wykonaniu aktorów opolskiego Teatru EKO STUDIO  o świetnym przesłaniu jak ważny jest recykling i dbanie o naszą planetę oraz zabawy z animatorką i słodki poczęstunek. 

  SPOTKANIE ZE SPECJALISTAMI Z KCGPN.jpeg

  Czytaj dalej
 • Zmiana wysokości stawki żywieniowej

  02 Sierpnia 2023

  d.png

  Zmiana dziennej stawki żywieniowej od 1 września 2023r.

  Informuję, że od 1 września 2023r., dzienna stawka żywieniowa będzie wynosić  7,00 zł za cztery posiłki: śniadanie I, śniadanie II, obiad, podwieczorek.

  Koszt żywienia dzieci został ustalony na podstawie analizy kosztów i cen artykułów spożywczych oraz kalkulacji stawki z uwzględnieniem norm żywieniowych dla dzieci w wieku do lat 3.

  Stawkę dzienną ustalono w uzgodnieniu z organem prowadzącym Żłobek Pomnik Matki Polki w Opolu zgodnie z UCHWAŁĄ NR XXXV/684/16 RADY MIASTA OPOLA z dnia 15 grudnia 2016 r., w sprawie ustalenia wysokości opłaty za pobyt dziecka, określenia warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od ponoszenia opłaty za pobyt oraz ustalenia wysokości dodatkowej opłaty za wydłużony wymiar opieki i maksymalnej wysokości opłaty. Zmienionej uchwałą nr XXIV/494/20 z dnia 26 marca 2020 r., oraz uchwałą NR XXVI/528/20 RADY MIASTA OPOLA z dnia 28 maja 2020 r., oraz uchwałą NR LVIII/1090/22 RADY MIASTA OPOLA z dnia 25 sierpnia 2022 r. 

  Regina Kochajkiewicz

  Dyrektor Żłobka PMP

  Czytaj dalej
Przejdź do aktualności
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe
Polityka prywatności
Obowiązek informacyjny