Tęcza
Konik Słońce Chmura

Aktualności

 • Nasz wspólny Piknik Rodzinny już za nami!

  23 Czerwca 2023

  Drodzy Rodzice jesteście naszymi bohaterami! W trakcie Pikniku Rodzinnego dzięki waszemu zaangażowaniu i wsparciu udało się nam zebrać 7 000,00 złotych!! Bardzo dziękujemy za dobre serce i pomoc w działaniu na potrzeby Naszych dzieci!!

  Biały I Różowy Serce Kolaż Zdjęć 1.jpeg

  We wtorek  4 czerwca 2024 r. w godzinach od 15.00 do 17.00 odbył się na terenie żłobka plenerowy Piknik Rodzinny. 

  Impreza rozpoczęła się od występów dzieci z najstarszych grup, które w tym roku żłobkowym odchodzą do przedszkola Pszczółki i Biedronki. Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji: dmuchaniec, tańce ze Świnką Pepą, zabawy z kolorową chustą, tańce ze wstążkami, wielki tunel animacyjny, tory przeszkód, gry zręcznościowe, eksperymenty, zabawy z kołem fortuny oraz wykonywanie tatuaży brokatowych pod okiem Pań animatorek z Fabryki Dziecięcych Uśmiechów oraz opiekunów, które umilały czas dzieciom poprzez kącik do malowania twarzy i czesania fryzur, pokazem baniek mydlanych, malowaniem na foli umieszczonej między drzewami czy przy basenach sensorycznych, wypełnionych kolorowymi galaretkami, piaskiem kinetycznym czy cieczą nienewtonowską. Błyskawicznie rozeszły się wszystkie niespodzianki, które przygotowano do zabawy „hawajskie skarby”  oraz skręcane balony za zebranie wszystkich pieczątek dostępnych przy naszych atrakcjach.

  Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: pysznych ciast i babeczek i przeróżnych słodkości upieczonych przez rodziców. Przepysznych gofrów podawanych z owocami i cukrem pudrem przygotowane przez Poradnie Dietetyczną  „ Zdrowepasje”, idealnie przyrumienionych kiełbasek z grilla serwowanych przez Pana Pawła oraz Pana Jarosława, lodów oraz wielu innych smakołyków. W trakcie pikniku można było również nabyć piękne wianki wyplatane z żywych kwiatów przez pracowników żłobka. O bezpieczeństwo naszego pikniku dbali ratownicy medyczni, w tej kwestii serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie dla Pana Adama dzięki któremu w żłobkowym ogrodzie pojawił się również motoambulans, który cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci. W trakcie Pikniku były robione przepiękne zdjęcia, cały fotoreportaż został udostępniony rodzicom  z możliwością pobrania. Dziękujemy tutaj Panu Jackowi, który poświecił bardzo dużo czasu żeby uwiecznić radość i piękne uśmiechy wszystkich gości!

  Rześka pogoda, dużo atrakcji, sprawiły, że wszyscy świetnie się bawili w miłej, rodzinnej atmosferze. Rodzice i dzieci mogli spędzić wspólnie, beztrosko czas. Piknik był wspaniałą okazją do integracji całego żłobkowego środowiska. Pokazał nam jak ważne jest wspólne spędzanie czasu.  

  Przybyłym gościom, rodzicom, dzieciom i pracownikom dziękujemy z całego serca za uatrakcyjnienie naszego Rodzinnego Pikniku oraz Radzie Rodziców za sfinansowanie poszczególnych atrakcji. 

  Zapraszamy ponownie za rok !!

  Czytaj dalej
 • Teatrzyk Kukiełkowy w żłobeczku

  23 Kwietnia 2024

  W kwietniu gościliśmy w naszym żłobeczku artystów z Teatru Lalek " Pinokio" z nowego Sącza, którzy zaprezentowali nam teatrzyk kukiełkowy dla dzieci pt. "Kruszynka". Główni bohaterowie przedstawienia doskonale bawili dziecięcą widownię poprzez akcję pełną niespodzianek, kukiełki i wspaniałą muzykę. Dzieci razem z bohaterką przedstawienia przeżywały jej przygody. Na zakończenie mogły z bliska przyjrzeć się kukiełkom. Zajęcia teatralne są bardzo ważne i staramy się jak najczęściej organizować tego typu spotkania kulturalne. Sprzyjają one bardzo pozytywnie na wszechstronny rozwój osobowości małego dziecka. Rozwijają zdolności artystyczne, kreatywność i elastyczność dziecka. Teatr oddziałuje na sferę emocjonalną, sprzyja ćwiczeniu wyrażania uczuć, wspomaga spontaniczną aktywność, a także usprawnia komunikację i współpracę w grupie i to wszystko w formie świetnej zabawy!!

  Kolaż teatrzyk.jpeg

  Czytaj dalej
Przejdź do aktualności
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe
Polityka prywatności
Obowiązek informacyjny