Tęcza
Konik Słońce Chmura

Aktualności

 • Konkurs dla żłobków

  13 Maja 2024

  Praca.pl rusza z konkursem dla żłobków, którego celem jest wsparcie najmłodszych w ich rozwoju poprzez fajną zabawę. Chcemy poznać odpowiedzi na pytania: Jakie są ulubione zabawki dzieci? Dlaczego akurat te? Żłobek, który wyśle najbardziej kreatywne zdjęcie zabawki z opisem wygra bon wysokości 2000 zł.

  Jak wziąć udział w konkursie?

  Nic prostszego! Wystarczy przesłać do 4 zdjęć z danego żłobka, razem z opisem, wypełnić formularz zgłoszeniowy i trzymać kciuki za swoją pracę. Bardzo ważne jest również przesłanie zgody opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie (jeśli pociecha znajduje się na zdjęciu również zgoda na wykorzystanie wizerunku) oraz upoważnienie do korzystania z pracy (licencji).

  Konkurs wygra praca, która będzie najbardziej pomysłowa oraz zgodna z tematyką.

  Zapraszamy do wzięcia udziału!

  zlobki konkurs.jpeg

  Czytaj dalej
 • Zaproszenie na piknik rodzinny

  13 Maja 2024

  Drodzy Rodzice jest Nam niezmiernie miło poinformować, że 4 czerwca we wtorek Żłobek Pomnik Matki Polki zaprasza na plenerowy Piknik Rodzinny.
  Oficjalny start imprezy o godzinie 15:00!
  W programie liczne atrakcje i świetne wspólne zabawy. Niezmiernie ważnym celem pikniku jest również zbiórka na zakup sprzętu ogrodowego dla naszych dzieci. Z pewnością sprawią one najmłodszym dużo radości i będą zachęcać do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W formie zabawy najmłodsi najchętniej rozwijają swoje zdolności oraz zainteresowania, zabawki ogrodowe dbają o sprawność fizyczną i intelektualną, rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, a także stymulują zmysły oraz pobudzają wyobraźnię. Dlatego dbając o wszechstronny rozwój naszych maluchów doposażenie żłobkowego ogrodu jest tak ważne!!

  Zapraszamy do wspólnej imprezy. Zorganizujmy naszym maluchom wspaniałą zabawę! Bo wszystkie dzieci nasze są!!

  Plakat Piknik rodzinny 2024.jpeg

  Czytaj dalej
Przejdź do aktualności
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe
Polityka prywatności
Obowiązek informacyjny