Tęcza
Konik Słońce Chmura

Aktualności

 • Pożegnanie Żłobkowiczów

  08 Lipca 2024

  Ze wzruszeniem, ale i z dumą żegnamy nasze Maluchy, które skradły nasze serca!!
  Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnicę przygody, jaką jest dorastanie.

  Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków stały się samodzielne, odważne pełne pomysłów i ciekawych świata gotowych do podjęcia nowych wyzwań, zadań jakie je czekają w środowisku przedszkolnym. Nasza ściana absolwentów się powiększa, ale powiększa się nie o zdjęcia tylko o wspaniałe wspomnienia, przygody i uśmiechy.
  Dziękujemy wszystkim rodzicom, za okazałe nam zaufanie, za powierzenie naszej opiece swoich pociech oraz życzymy wam licznych powodów do satysfakcji z rozwoju i postępów waszych dzieci. Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za wspaniałą  owocną współpracę, za angażowanie się w życie żłobka.

  ABSOLWENTOM Z ROKU 2024, życzymy samych dobrych dni, mając nadzieję, że w nowym środowisku spotkają się z życzliwością i wsparciem!!

  Biały I Różowy Serce Kolaż Zdjęć 2.jpeg

  Czytaj dalej
 • Spotkanie ze strażą pożarną

  27 Czerwca 2024

  Nasz Żłobek odwiedził niecodzienny gość z Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Pan Michał. Dzieci z zachwytem i wielkim zaciekawieniem uczestniczyli w spotkaniu, podczas którego mogły poznać specyfikę pracy strażaków, umundurowanie strażackie oraz niektóre sprzęty jakimi dysponują. Dzieci dowiedziały się, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych, do zalanych domów, powalonych drzew, a także ratują zwierzęta.

  Podczas spotkania nasz gość uświadomili dzieciom jak zachowywać się w sytuacjach zagrożenia, oraz jak powiadomić służby ratownicze i udzielać pierwszej pomocy zademonstrowane na misiu maskotce..

  Są to bardzo cenne doświadczenia, które wystarczą, by maluchy zdobyły właściwą wiedzę. Sytuacje, w których dzieci dzięki znajomości numerów ratunkowych oraz zasad zachowania się w krytycznych sytuacjach uratowały swoich najbliższych, pokazują, jak cenna jest szersza edukacja najmłodszych w tym zakresie. Serdecznie dziękujemy za wspaniale poprowadzone spotkanie!!

   

  1.jpeg

  Czytaj dalej
Przejdź do aktualności
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe
Polityka prywatności
Obowiązek informacyjny